Ładowanie...

Aktualnoci

Passa przerwana!

• autor: Heenry, 2012-04-22 21:01

Po serii 10 zwycięstw z rzędu w sezonie przerwaliśmy świetną passę w Bardzie. Po słabym meczu naszej drużyny przegraliśmy 3:1 tracąc pierwsze punkty. Potwierdza się, że w tej rundzie nie gramy zbyt dobrze na wyjazdach.

UNIA Bardo 3:1 PIAST Nowa Ruda

bramka: Borkowski P.

Skład : Kieloch - Borkowski R, Materzok, Warowy, Wyciszkiewicz (Dobniak) - Kamiński (Bakaj), Curlej, Orawiec, Furca - Borkowski P., Antos (Wierzchucki)

Pierwsze minuty meczu nie wskazywały na naszą porażkę w meczu. Po chwili jednak to gospodarze przejęli inicjatywę, a my graliśmy... raczej nie graliśmy. Dziura w środku pola, przez którą przechodzili zawodnicy Unii sprawiła, że nie potrafiliśmy skonstruować żadnej składnej akcji. Tracimy bramkę po rzucie rożnym, choć rywal miał więcej okazji. My mieliśmy dwie dobre okazje, lecz je zmarnowaliśmy. Do przerwy 1:0. Po przerwie uwierzyliśmy w siebie, doprowadziliśmy do wyrównania. Akcja dwóch Borkowskich. Radosław posyła górną piłkę nad obrońcami rywali, a Patryk mija zwodem bramkarza i wbije piłkę do siatki. Niestety, kilka minut później niemal bliźniaczą akcję do naszej bramkowej przeprowadzają gospodarze i tracimy gola. Strata bramki podcięła nam skrzydła i chwilę później było juz 3:1. Bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu, nie pokazaliśmy się z dobrej strony i zasłużone zwycięstwo graczy Barda.